CIN

CIN farby to pokaźny asortyment w różnorodnej i systematycznie powiększanej kolorystyce Portugalskiej firmy. Jest liderem na iberyjskim rynku sprzedaży, a od kilku lat rozszerza swoją ofertę również w Polsce. 

Dlaczego CIN jest tak ceniony? Ich produkty są jednymi z najbardziej naturalnych, a jednocześnie wykazują wysokie właściwości chroniące w wykorzystywanych farbach dekoracyjnych i przemysłowych. CIN farby to szeroka oferta z przeznaczeniem do wykończenia wewnętrznego, do elewacji, ale również do drewna i metalu. Każda z nich ma inne cechy, które gwarantują najwyższą jakość wykonania. 

Farby dekoracyjne wewnętrzne zapewniają cyrkulację powietrza i głębię koloru przez długi czas, elewacyjne prawidłową izolację budynków i długoletni piękny wygląd, a przemysłowe do drewna i metalu fantastyczną odporność na wszelkie warunki atmosferyczne powodujące korozje. Producent niweluje w swoim produktach niebezpieczne związki i stawia na ekologię. 

W ten sposób powstają farby bezpieczne dla środowiska, które zawierają znikome ilości LZO, czyli lotnych związków organicznych niszczących atmosferę ziemską. Portugalska firma CIN dopiero niedawno zainwestowała w utworzenie swojego oddziału w Polsce, ale my doceniamy ekologiczne i innowacyjne wyroby, które przynoszą same korzyści kupującym. 

Regularnie powiększamy swój asortyment o kolejne farby dekoracyjne, zewnętrzne i przemysłowe wzbogacając je o nowe gamy kolorystyczne. 

Gwarantujemy pełną satysfakcję z zastosowania farb CIN i zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.