CSV

CSV farby skierowane są głównie dla rynku motoryzacyjnego. Od ponad 20 lat marka CSV posiada swoje hale produkcyjne na terenie Polski i właśnie tu tworzy lakiery i farby o specjalnym przeznaczeniu. 

Oprócz tego zajmuje się również produkcją farb przemysłowych, do drewna, materiałów ściernych i lakierniczych, a nawet produkcją profesjonalnych narzędzi do warsztatów. Głównym celem firmy CSV było zaopatrzenie wszelkich warsztatów lakierniczych w odpowiednie środki i narzędzia, które zapewniałyby najwyższą jakość wykonanych usług i długoletnie niekorozyjne pozostawanie lakieru na stelażu maszyn motorniczych. Ich cel został osiągnięty. 

Wiele lat doświadczenia umożliwiło im stworzenie unikalnej struktury farb i lakierów stawiając ich na najwyższej rynkowej liście liderów. Z produktów CSV korzystają liczne specjalistyczne zakłady lakiernicze w całej Polsce. Wiele z nich posiada podpisane stałe umowy, co wpływa jeszcze bardziej na innowacyjny rozwój polskiej grupy CSV. Niezliczona ilość zadowolonych kontrahentów, którzy nawet po latach nie rezygnują z możliwości współpracy i korzyści wynikających ze stosowania farb, lakierów i innych materiałów CSV. 

Farby i lakiery motoryzacyjne muszą mieć specjalne właściwości. Inne zaś potrzebne są do zabezpieczania drewna, dlatego CSV systematycznie unowocześnia technologię produkcyjną, aby zwiększyć jeszcze bardziej ich jakość i odporność na niedogodne warunki. 

Nasz sklep z godnością prezentuje Państwu ofertę CSV i zapewnia, że ta polska firma jest przyszłością w branży motoryzacyjnej.