Sigma Coatings

Aktualnie rynek producentów farb oraz powłok malarskich rozrasta się w zatrważającym tempie. Są jednak nadal firmy, które przez wiele lat budowały swoją markę, a doświadczenie, które udało im się w tym czasie zebrać, pozostanie zawsze nieocenione. 

Jedną z takich marek jest Sigma, czyli producent farb i chemikaliów różnego rodzaju, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w przemyśle ciężkim, wodnym, lądowym, jak i nieco bardziej, nazwijmy to „lekkich” dyscyplinach malarskich takich, jak wykończenia domów i mieszkań, czy malarstwo dekoracyjne. Farby Sigma doceniane są przede wszystkim za niezawodność oraz niezmienną od lat wysoka jakość, której pułap został osiągnięty na gruncie badań oraz nieustannego dążenia do doskonałości. 

W ofercie firmy znajdziecie Państwo farby Sigma wewnętrzne, akrylowe, do ścian sufitów, a nawet tapet z włókna szklanego. Będą to także bezrozpuszczalnikowe farby lateksowe na bazie dyspersji akrylowej, które posiadają wysoką siłę krycia i doskonale sprawdzą się podczas malowania pomieszczeń od wewnątrz. Wśród produktów od Sigma warto wyróżnić również farby fasadowe do zastosowań zewnętrznych tynków, podłóż ceglanych czy konstrukcji betonowych. 

Znajdą się tutaj także różnego rodzaju podkłady, grunty, czy tzw. systemy naprawcze, czyli wszystko to, co może okazać się przydatne podczas remontów i krycia powierzchni. Trzeba wspomnieć, że marka w swojej ofercie posiada oprócz farb i wyżej wspomnianych także tynki, emalie, lakiery i lakierobejce. Jak widać oferta rysuje się bardzo szeroko, dlatego jesteśmy przekonani, że uda się Państwu dotrzeć do pożądanego produktu.