ICR

ICR swoje początki zawdzięcza rosyjskiemu rozwojowi technologicznemu i działa z powodzeniem na rynku międzynarodowym, dostarczając swoje produkty do ponad 100 krajów na świecie, w tym również do Polski. Ich głównym celem stało się opatentowanie technologii farb, które będą posiadały idealne krycie, szybki czas schnięcia, jak i najlepsze właściwości. 

ICR (Przemysł Chemiczny Rejonu) od ponad 50 lat zrzesza najlepszych chemików, którzy łączą składniki farb w idealnych proporcjach. Przysłużyły się głównie w przemyśle, branży motoryzacyjnej oraz w zdobieniu materiałów kompozytowych i kamienia naturalnego. Ich najlepszym patentem były lakiery sitodrukowe, ale z biegiem lat zainicjował tworzenie farb do indywidualnych potrzeb klienta. 

Wśród nich technologie związane ze schnięciem poniżej normy temperatury powietrza, zwiększenie wydajności do pojedynczego krycia, czy specjalny system produktów do powierzchni mokrych. ponadto ICR farby wydzielają niewielkie lotne związki organiczne (LZO). Od lat producent stawia nie tylko na jakość produktów, ale głównie na ich bezpieczeństwo ekologiczne. 

W nowoczesnym laboratorium powstają farby przemysłowe oraz do tworzyw sztucznych z dopasowanym systemem kolorystycznym, które tworzą nie tylko estetyczny wygląd, ale przede wszystkim wzmacniają i utwardzają pomalowaną powłokę. Farby są kompatybilne z metalem, plastikiem, szkłem i żelazem, które z powodzeniem wykorzystuje się do malowania mebli, grzejników i innych trudnych do odrestaurowania rzeczy. 

Zapraszamy do skorzystania z farb światowego lidera innowacyjnych technologii.