Wagner

Wagner jest międzynarodowym koncernem produkującym maszyny i urządzenia do malowania proszkowego i farbami ciekłymi od ponad 60 lat. Wszystkie jego urządzenia charakteryzują się zaawansowaniem technologicznym dzięki posiadaniu przez firmę Wagner własnego centrum rozwojowego. Główna siedziba koncernu znajduje się w Szwajcarii, a 9 zakładów produkcyjnych i 50 przedstawicielstw w różnych krajach świata.

WAGNER zorganizowany jest w 2 dywizjach:

– dywizja „Decorative Finishing” – obejmuje urządzenia i akcesoria do malowania dla majsterkowiczów oraz profesjonalne urządzenia malarskie mające zastosowanie w budownictwie
– dywizja „Industrial Solutions” – obejmuje wysokozaawansowane technicznie systemy i komponenty do aplikacji lakierów ciekłych i proszkowych w przemyśle

Poprzez certyfikat jakości DIN ISO 9001 dokumentujemy wysoką jakość naszych urządzeń. System jakości obejmuje wszystkie działy przedsiębiorstwa: rozwój, produkcję, technologię wykonania, handel i marketing oraz serwis.

Jako jedyny dostawca w branży – WAGNER posiada w siedzibie głównej, własne centrum technologiczne o powierzchni 1400 m2, na które składają się, wyposażone zgodnie z najnowszą technologią, trzy oddziały techniczne w zakresie lakierowania ciekłego i proszkowego. Nasi klienci mogą tam dokonywać prób malowania swoich produktów w celu doboru najbardziej optymalnych rozwiązań według indywidualnych potrzeb.