PPG

PPG w 2014 roku zostało najpotężniejszym na świecie dystrybutorem farb. Nie bez przyczyny. Niebagatelna praktyka i doświadczenie budowane od 1945 roku z roku na rok wzmacniało samą markę, jak i jakość jej produktów. 

Początki historii rozpoczęli od produkcji lakierów do branży motoryzacyjnej, co przyniosło im perspektywy na rozbudowę działalności. Polska firma PPG Polfarb Cieszyn S.A. cieszy się ogromnym powodzeniem w branży motoryzacyjnej, budowlanej, przemysłowej, czy stolarskiej. Stworzyła pokaźną ofertę dla klientów biznesowych i indywidualnych. Ich główną działalnością stało się wytwarzanie farb proszkowych, epoksydowych, poliestrowych i poliestrowo-epoksydowych, które znajdują zastosowanie przy tworzeniu obiektów przemysłowych, handlowych, a coraz częściej również w domach. 

Farby PPG cieszą się coraz większą popularnością, co zachęca ich jeszcze bardziej do tworzenia i ulepszania nowych rozwiązań. Producent posiada również rozbudowaną ofertę na farby akrylowe, wodorozcieńczalne, chemoutwardzalne, z których korzystają służby budowy dróg i mostów. 

Oprócz tego posiada własną technologię lakierów do drewna, elektroizolacji oraz wszelkiego rodzaju gruntów, podkładów, emalii i farb do metalu. Współpracują z wieloma rynkowymi gigantami, poszerzając stale ofertę o kolejne produkty. Farby PPG Polfarb to idealna propozycja dla wszystkich działów przemysłu i branż gospodarki. 

Najlepsza jakość polskiego producenta w przystępnej cenie zachęca do skorzystania z ich asortymentu. Nasz sklep również zachęca do zapoznania się z ofertą PPG.