HEMPEL

Firma Hempel to jeden z najpopularniejszych producentów i dostawców farb oraz powłok malarskich wykorzystywanych w przemyśle lądowym, morskim, kontenerowym, jachtowym, a także malarstwie dekoracyjnym. Nowoczesne techniki produkcji, nieustanne badania na drodze do doskonałości, czy w końcu profesjonalne porady w zakresie skomplikowanych rozwiązań malarskich ¬– to wszystko cechuję markę Hempel. 

Farby firmy z Gdańska nie bez powodu uznawane są za jedne z najlepszych w swojej kategorii. Receptura oraz techniki wytwarzania dopracowywane są tutaj maksymalnie, a nieustanna analiza efektów pozwala na niemalże całkowite wyeliminowane błędów. Warto zwrócić uwagę również na to, że oferta firmy jest bardzo szeroko zakrojona. Znajda się tutaj farby oraz powłoki malarskie używane m.in. do krycia mebli, dachów, elementów stalowych, aluminiowych i ocynkowanych, jachtów oraz statków czy powierzchni i urządzeń przemysłowych. 

Warto zwrócić również uwagę na nowoczesne produkty wodorozcięczalne, które są tylko jednym z wielu innowacyjnych rozwiązań prezentowanych przez markę Hempel. Farby to gwarancja wysokiej jakości, która już w szerszym spektrum przekłada się na trwałość i wieloletnią ochronę powierzchni, które zostały nimi pokryte. Firma dba o swoich klientów najlepiej jak tylko potrafi, dlatego zapewnia im szeroki asortyment powłok malarskich w doskonałej jakości. 

Z farbami Hempel krycie różnego rodzaju powierzchni okaże się nie tylko łatwiejsze i przyjemniejsze, ale także będzie dawać stuprocentową gwarancję sukcesu.